Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036939/0010

Martin Frey *

(Munden 1907-1991 Bad Godesberg) Salzburg, Marienschlösschen auf dem Mönchsberg gegen Untersberg, signiert und datiert unten links: Martin Frey (19)45, Aquarell auf Papier, ca. 29 x 39 cm, verglast, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

31.10.2019 - 15:36

Vyvolávací cena:

Martin Frey *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 31.10.2019 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.10. - 31.10.2019