Franz Kaplenig *
(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Winterlandschaft im Gailtal" signiert Kaplenig, Aquarell auf Papier, 47 x 65 cm, ohne Rahmen
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
06.11.2019 - 11:56
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Franz Kaplenig *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.11.2019 - 11:56 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |