Werner Berg *
(Wuppertal-Elberfeld 1904-1981St. Veit im Jauntal/Kärnten) "Schlafender Trinker" signiert Werner Berg, 1959, Holzschnitt 36,8 x 28,5 cm, gerahmt, verglast WVZ: Barbara Biller, Nr.250, Seite 385, lt. WVZ wie folgt beschrieben: 12 Drucke, partiell stockfleckig, fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
27.11.2019 - 10:49
- Dosažená cena: **
EUR 4.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Werner Berg *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 27.11.2019 - 10:49 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 90.000,- do EUR 120.000,-