Čís. položky 373 -

Klaus Klingler *

Klaus Klingler * - Adventauktion

(Salzburg 1937 geb.) Bauernhof, signiert und datiert unten rechts: Klaus Klingler (19)76, Aquarell auf Papier, ca. 43 x 52 cm, Passepartout, verglast, gerahmt (900000277)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.12.2019 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Klaus Klingler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Adventauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 12.12.2019 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.12. - 12.12.2019

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.