Čís. položky 138-066614/0001

Carl Hasch

Carl Hasch - Obrazy

(Wien 1834-1897) "Am Seebach in Prag..."?, rückseitig undeutlich alt betitelt, signiert C. Hasch, Öl auf Leinwand, 44 x 36,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.12.2019 - 10:26

Vyvolávací cena:

Carl Hasch

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.12.2019 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online