Čís. položky 145-047763/0001

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

Diamantring zus. ca. 0,80 ct - Exkluzivní šperky

Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, kleinere Achtkantdiamanten und Diamantrauten, 2,7 g, Etui, Ringweitenänderungøg3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

09.01.2020 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Diamantring zus. ca. 0,80 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 09.01.2020 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.12. - 08.01.2020