Čís. položky 194-024430/0002

Helma Aschauer *

Helma Aschauer * - Obrazy

(Linz 1914 geb.) Portrait des Pianisten Nikolaus Wiplinger, monogrammiert: H A, Öl auf Leinwand, ca. 64 x 48 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

27.12.2019 - 15:40

Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Helma Aschauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.12.2019 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online