Čís. položky 301-445868/0002

Brillantring zus. ca. 1,00 ct

Brillantring zus. ca. 1,00 ct - Klenoty

Weißgold 585, Altschliffbrillanten, RW 53, 2 gøg2

Expert: Stephan Kutil Stephan Kutil
01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

28.01.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Brillantring zus. ca. 1,00 ct

01/515 60-276

pfand@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 28.01.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online