Peter Markovic *
(Zemun Semlin 1869-1952 Wien) Reisigsammlerin im Winterwald, signiert Markovic, Öl auf Leinwand, 70 x 90 cm, gerahmt,
03.02.2020 - 10:56
- Vyvolávací cena:
Peter Markovic *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.02.2020 - 10:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |