Marie Onken-Palme *
(Wien 1871-1951) Heiligenblut, signiert M. Onken Palme, Öl auf Karton, 50 x 38 cm, gerahmt,
17.02.2020 - 10:11
- Vyvolávací cena:
Marie Onken-Palme *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.02.2020 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.02. - 17.02.2020 |