Dupont Feuerzeug
Metall, tlw. vergoldet, Serien Nr. 14 LFF 52, 111 g, Gas entleert, tlw. deutlichere Gebrauchsspurenøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
20.02.2020 - 11:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Dupont Feuerzeug
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 20.02.2020 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.02. - 20.02.2020 |