Čís. položky 194-024947/0005

Viktor Kuschel

(Wien 1876 geb.) Licht zwischen den Blättern, signiert: V. Kuschel, Öl auf Karton, ca. 40 x 53,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

03.03.2020 - 15:33

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Viktor Kuschel

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 03.03.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online