Čís. položky 110-022199/0006

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963), "Schleuse Ybbs-Persenbeug", signiert und datiert "W. Schönthal (19)56", Aquarell auf Papier, 47 x 66,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

16.03.2020 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.03.2020 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 05.03. - 16.03.2020