Čís. položky 194-024665/0016

Ernst Balluf *

Ernst Balluf * - Obrazy

(Linz 1921-2008) Bei Hellmonsödt, signiert: E Balluf, datiert: (19)79, betitelt, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 26,5 x 37,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

07.04.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.04.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online