Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien), "Die Schallaburg", signiert "Luigi Kasimir", Radierung in Farbe, ca. 43 x 47,5 cm, verglast gerahmt
04.05.2020 - 10:22
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2020 - 10:22 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-