Čís. položky 110-021961/0045

Otto Neustädtl *

(Wien 1878-1962) Alm mit Schafen, laut rückseitiger Betitelung, signiert Otto Neustaedtl, Öl auf Leinwand, 67 x 95 cm, gerahmt, Künstlerhausetikett 1936/82

04.05.2020 - 10:26

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Otto Neustädtl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.05.2020 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online