Diamant Medaillon, ca.0,65 ct
Gold 750, Anhängeröse Gold 585Altschliffdiamant in Platinfassung, 10,8 g, Tragespuren øG11
03.06.2020 - 10:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Diamant Medaillon, ca.0,65 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 03.06.2020 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 20.05. - 03.06.2020 |