Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Marktplatz in Neapel, bezeichnet Napoli Porta Capuana O. Laske, Lithographie, Darstellungsgröße 39,5 x 32 cm, gerahmt, verglast
25.05.2020 - 10:43
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2020 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 20.000,- do EUR 40.000,- -
Vyvolávací cena: