Amethystschmuckset
Gold 585, Brillanten und Achtkantdiamanten, best. aus: 1 Ring RW 55, 1 Paar Ohrhänger zus. 8,1 g øg7
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
09.06.2020 - 15:10
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Amethystschmuckset
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.06.2020 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |