Čís. položky 110-022201/0002

Gustav Gaul

Gustav Gaul - Umění a starožitnosti

(Wien 1836-1888), "Bildnis einer Magd", signiert u. datiert "Gustav Gaul, Wien 1887", Gouache auf Papier, ca.51 x 39 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, stockfleckig

22.06.2020 - 10:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gustav Gaul

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.06.2020 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online