Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2346

** - Österr. Nr. 1159U (Pariser Postkonferenz 1963 ungezähnt) im Eckrandstück,

laut Fotoattest Turin ist die Marke "in jeder Hinsicht postfrisch und einwandfrei.", F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

16.07.2020 - 14:09

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 16.07.2020 - 14:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 9. Juli im Kolowrat Saal 2. Stock