Hans Enzinger *
(Krummnußbaum 1889-1972 Baden) Rast der Postkutsche, signiert, datiert H. Enzinger (19)19, Öl auf Holz, 10,5 x 14 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
06.06.2017 - 15:12
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Hans Enzinger *
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Výtečný Obrazy |
Datum: | 06.06.2017 - 15:12 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 440,-