Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072020/0006

F. O. Knapp *

(Maler des 20. Jahrhunderts) Küchenstillleben mit Obst,, signiert F. O. Knapp, Öl auf Holz, 40 x 30 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

21.07.2020 - 10:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

F. O. Knapp *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.07.2020 - 10:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online