Allianzring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Saphir, RW 57, 7,4 g, Gebrauchsspurenøg7
07.06.2017 - 16:25
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Allianzring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové - Asta di Festa del papà |
Datum: | 07.06.2017 - 16:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.05. - 07.06.2017 |