Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-149399/0002

Allianzring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Saphir, RW 57, 7,4 g, Gebrauchsspurenøg7

07.06.2017 - 16:25

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a náramkové - Asta di Festa del papà
Datum: 07.06.2017 - 16:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 31.05. - 07.06.2017