Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072158/0008

J. Corti, um 1900

Comosee, laut rückseitiger Betitelung, signiert J. Corti,Öl auf Leinwand, 21,5 x 31,5 cm, gerahmt, schöner geschnitzter Rahmen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

04.08.2020 - 10:22

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

J. Corti, um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 04.08.2020 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online