Čís. položky 195-037382/0163 -

Olaf Honzak

Olaf Honzak - Klenoty, umění a starožitnosti

(1947 Salzburg) Zwei Radierungen: Salzburger Stadtmotive, jeweils signiert unten rechts: O. Honzak, bezeichnet: Probedruck, Radierung, braun laviert, je ca. 30 x 39 cm, gerahmt (IMG2457/2458)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.07.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

Olaf Honzak

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.07.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 30.07.2020