Christian Ludwig Attersee *
(Preßburg 1940 geb.) Bleistiftskizze auf Serviette Widmung, Herzlichst für Frau Melissa Bayer, signiert Attersee 6. Okt.90, 42,5 x 39 cm, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
31.05.2017 - 17:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Christian Ludwig Attersee *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.05.2017 - 17:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.05. - 31.05.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 18.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.500,-