Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106938/0023

Spiegelrahmen,

Holz geschnitzt, vergoldet, 24 x 30 cm, 20. Jh., (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

19.08.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Spiegelrahmen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Antiquitäten
Datum: 19.08.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online