Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037382/0228 -

Anton Filzmoser *

(Ostermiething 1897-1969 Braunau) Besonnter Weg, signiert unten links: A. Filzmoser, Öl auf Karton, ca. 41,5 x 46 cm, Rahmen beschädigt (900000415)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2020 - 15:53

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Anton Filzmoser *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2020 - 15:53
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.08.-20.08.2020