Čís. položky 110-022081/0029

Paul Kujak, 20. Jhdt.

Paul Kujak, 20. Jhdt. - Umění a starožitnosti

Teichlandschaft mit Boot, signiert Paul Kujak, datiert 1929, Öl auf Leinwand, 53 x 94 cm, gerahmt,

31.08.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Paul Kujak, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 31.08.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online