Čís. položky 193-016250/0001

Karl Stark *

Karl Stark * - Umění, starožitnosti, šperky

(Glojach, Oststeiermark, 1921-2011 Klosterneuburg) "Winterlandschaft", signiert K Stark, datiert 1962, Öl auf Leinwand, 98,5 x 77 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.09.2020 - 11:01

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Karl Stark *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 16.09.2020 - 11:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: online