Čís. položky 195-038578/0013

Laszlo Ördögh *

Laszlo Ördögh * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Miskolc 1923-2007 Szombathely) Flußlandschaft mit Booten, signiert unten rechts: Ördögh,Öl auf Leinwand, ca. 50x 70 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.10.2020 - 15:33

Vyvolávací cena:

Laszlo Ördögh *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 01.10.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.09. - 01.10.2020