2 Backformen
1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, farbig glasiert, Glasur brandrissig, bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.10.2020 - 15:30
- Vyvolávací cena:
2 Backformen
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.10.2020 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Graz |
Položky z jiných aukcí
- Franck Muller Color Dreams
- Schnitzmesser, 19. Jahrhundert
- Bockflinte, Baikal, Mod.: NK12, Kal.: 12/70,