Čís. položky 310-326403/0005

Brillant Anhänger Kulturperle

Brillant Anhänger Kulturperle - Klenoty a Hodinky

Gold/Weißgold 585, Klappcollant Silber 925, vergoldet, beweglich montiert, drei Brillanten, eine Kulturperle, 4,7 gøg3

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

15.10.2020 - 10:59

Vyvolávací cena:

Brillant Anhänger Kulturperle

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 15.10.2020 - 10:59
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online