Čís. položky 464

Johann Baptist Homann

Johann Baptist Homann - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

(Oberkammlach 1664-1724 Nürnberg) Landkarte des Kirchenstaates in Italien, betitelt: "Status Ecclesiastici Magnique Ducatus Florentini ... a. Jo. Bapt. Homanno", teilkolorierter Kupferstich, Nürnberg, um 1720, ca. 48 x 57 cm, verglast, gerahmt Ruf 220

Mittelitalien zwischen Mantua im Norden bis zum Golf von Gaeta im Süden und Insel Elba.

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner

19.11.2020 - 14:57

Odhadní cena:
EUR 300,- do EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Johann Baptist Homann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.11.2020 - 14:57
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online