Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 397-326284/0001

Brillant/Diamantohrclips zus. ca. 1,30 ct

Gold 750, Smaragde, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,60 ct, mit Stiften, 14,5 gøG14 Steine mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Alexander Mauthner Alexander Mauthner
+43-2622-224 67

alexander.mauthner@dorotheum.at

06.12.2020 - 19:37

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-2622-224 67

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.12.2020 - 19:37
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: online