Richard Pokorny *
(Wien 1907-1997), "Perchtholdsdorf", signiert "Rich. Pokorny", Aqarell auf Papier, ca. 25,5 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
18.01.2021 - 10:27
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Richard Pokorny *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.01.2021 - 10:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |