Čís. položky 396-255297/0004

Rubin- Altschliffbrillantdamenring

Rubin- Altschliffbrillantdamenring - Umění, starožitnosti, šperky

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,35 ct, in Weißgoldfassungen, Rubin ca. 0,70 ct, RW 51, 2,7 gøG3

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

27.01.2021 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.01.2021 - 15:05
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online