Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120359/0000

Konrad Kreuzer

(Graz 1810-1861) Landschaftsidylle mit figuraler Staffage, handsigniert C. Kreuzer, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 25 x 35 cm, Passepartout, verglast, bronzefarbiger Profilholzrahmen mit Metallapplikationen besetzt, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

25.01.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Konrad Kreuzer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online