Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025438/0020

Victor Mira *

(Saragossa, Spanien 1949-2003 München) El Violonchino, handsigniert: V. Mira, betitelt: Bleistift und Aquarell auf Papier, ca. 42,5 x 31 cm, obere Kante mit unregelmäßigem Blattrand

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

26.01.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Victor Mira *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 26.01.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online