Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 303-752187/0003

Kulturperlenbrillantring

Weißgold 750, Fragm. österr. Amtspunze 1922-2001, Brillanten zus. ca. 0,35 ct, RW 56, 2,9 g, Lötstelleøg3 WARE AUS PRIVATBESITZ

03.02.2021 - 10:03

Vyvolávací cena:

Kulturperlenbrillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 03.02.2021 - 10:03
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: Online