Čís. položky 139-107577/0053

Barocke Prager Deckeldose,

Barocke Prager Deckeldose, - Stříbro

Silber, oval, getriebener Pfeifendekor, 15,5 x 11,5 x 8 cm, Gewicht 325 g, Meisterzeichen I(?) L, Prager Beschauzeichen 1702, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

11.02.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Barocke Prager Deckeldose,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Stříbro
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.02.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online