Carl Mathorne
(Dänemark 1878-1942) Pan und Nymphe, monogrammiert CM, datiert 1943, Aquarell auf Papier, 53 x 49 cm, gerahmt, verglast
15.02.2021 - 10:34
- Vyvolávací cena:
Carl Mathorne
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |