Brillant Anstecknadel
Gold 750 1 Altschliffbrillant ca.0,12 ct mit Diamantrauen in Platinfassung 2,3 g øG2
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
25.02.2021 - 11:19
- Vyvolávací cena:
Brillant Anstecknadel
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.02.2021 - 11:19 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.02. - 25.02.2021 |
Položky z jiných aukcí
- 1974 Château Cheval Blanc, Bordeaux, 92 Cellar Tracker-Punkte
- 1995 Côte-Rôtie AOC La Mordorée, M. Chapoutier, Rhône-Alpes, 95 Parker-Punkte
- Franz Josef I. und Elisabeth, Silberhochzeit 1879