Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103144/0023

Silber Tabatiere,

Innenvergoldung, rechteckig, hellcreme transluzid emailliert, 8 x 5,5 cm, Bruttogewicht 120 g, Wiener Flügelpunze ab 1925, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

13.04.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Silber Tabatiere,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 13.04.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online