Čís. položky 138-068484/0001

Carl Pippich

Carl Pippich - Bilder

(Wien 1862-1932) Bauer in weißem Hemd, in ganzer Figur, signiert und datiert Weißenfels 13.6.(18)90C. Pippich, Aquarell auf Papier, 32 x 23 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.04.2021 - 15:08

Cena:
EUR 690,-

Carl Pippich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 22.04.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online