Vilma Eckl *
(Lorch bei Enns 1892-1982 Linz)
Rossmarkt, signiert: V. Eckl, Vilma Eckl, Pastellkreide auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 41,5 x 46,5 cm, verglast, blattvergoldeter Rahmen (SLS) Ruf 900
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:49
- Dosažená cena: **
EUR 2.220,-
EUR 1.800,- do EUR 2.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Vilma Eckl *
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:49 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)