Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108744/0002

2 Imari Teller,

Japan, frühes 19. Jh., Porzellan, bunt und gold gemalter Dekor, Dm. 36,7/37 cm, beide Teller restauriert

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

20.04.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

2 Imari Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 20.04.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online