Čís. položky 301-464310/0005

Brillant Farbsteinring

Brillant Farbsteinring - Exkluzivní diamanty a drahokamy

Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,75 ct, Rubine, Saphire, Smaragde, RW 56, 8,5 g TragespurenøG8

21.05.2021 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillant Farbsteinring

Aukce: Exkluzivní diamanty a drahokamy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.05.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online