Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022848/0017

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) Kopf, signiert, datiert Keil (19)95, Acryl auf Platte, 70 x 53 cm, o. R.,

07.06.2021 - 10:31

Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 07.06.2021 - 10:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online